tlusty czwartek Copy

Gminne Centrum i Biblioteka w Parchowie ma zaszczyt zaprosić wszystkich seniorów z Gminy Parchowo na spotkanie pod nazwą "Tłusty Czwartek" , które odbędzie się w budynku byłego GOK'u Parchowo a obecnie Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Parchowie. Spotkanie odbędzie się dnia 28.02.2017r. o godzinie 17.00

Podczas spotkania przewidziany jest poczęstunek oraz spotkanie z przedstawicielami Policji i występem Gołczewskich Babeczek. Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie oraz w siedzibie GCiB w Parchowie.
Zapraszamy!