IMG 8676 CopyPrzedświąteczne spotkanie z okazji tzw. Nocy w Bibliotece tym razem zorganizowano w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Parchowie, dla wielu młodych było to zaskoczenie bo noc nie zapowiadała się tylko czytaniem , tym razem przygotowano pieczenie ciasteczek, lepienie figurek z ciasta i popularne gry i zabawy były podstawą spotkania. Pani Sława Wrycz Rekowska, która czuwała nad wszystkim zaprosiła również do wspólnej zabawy miejscowych harcerzy. W kuchni pod kierunkiem pani Krystyny Węsierskiej i popularnej „Jarosi” z Nakli tworzyły się smakołyki z ciasta piernikowego. Zabawa i uczta trwała do 22.00 a potem zadowolone dzieci udały się do domów.