17311755 785488308271380 1802988724 o CopyGminny Ośrodek Kultury i Biblioteka wraz z Władzami Gminy Parchowo oraz organizatorami, pragną zaprosić mieszkańców Gminy Parchowo na mecz 22 kolejki który odbędzie się dnia 18.03.2017r. na stadionie miejskim w Bytowie ul. Mickiewicza 13 o godzinie 16.00 .
Tego dnia Drutex Bytovia Bytów podejmie rywalizację z Stal Mielec. Nie jest to jednak koniec atrakcji, ponieważ w związku z promocją Naszej Gminy, każdy mieszkaniec Gminy Parchowo będzie mógł zakupić bilet w promocyjnej cenie 1zł .
Serdecznie zapraszamy!